KOTLINA KŁODZKA

kotlinak2
PROGRAM RAMOWY:

Wyjazd o godzinie 8.00. Przejazd do Kudowy Zdrój, gdzie zwiedzimy kaplicę czaszek w Czermnej (ulgowy: 2 zł, normalny 4 zł). Po czym udamy się na “Szlak ginących zawodów”: ognisko, prezentacja ręcznego toczenia naczyń z gliny, ptasie safari m.in. Strusie Emu, które jedzą z ręki oraz prezentacja wypieku chleba tradycyjnym sposobem (w tym jeden chleb dla 15 osób + smalec). Istnieje również możliwość własnoręcznego wykonania naczynia z gliny. Powrót w godzinach popołudniowych i zakończenie imprezy.


Ceny biletów na “Szlak Ginących Zawodów” :

    Prezentacja ręcznego toczenia naczyń z gliny, ptasie safari: grupa zorganizowana dzieci i młodzieży 4 zł, grupa zorganizowana dorosłych 6 zł.

    Własnoręczne wykonanie naczynia z gliny: 4 zł.

    Prezentacja wypieku chleba tradycyjnym sposobem w piecu wybudowanym obok wiatraka ( w tym jeden chleb na 15 osób + smalec):5 zł.

    Ognisko (kiełbasa + chleb + napoje + pozycja 1 i 3): grupa zorganizowana dzieci i młodzieży: 10 zł, grupa zorganizowana dorosłych: 2 zł./osobę /kiełbasa i bułki własne/


Świadczenia:

    przejazd autokarem turystycznym,

    zwiedzanie z pilotem według załączonego programu,

    ubezpieczenie OC biura podróży.


Informacje dodatkowe:

Cena nie obejmuje płatnych wstępów do zwiedzanych obiektów. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany kolejności zwiedzania, a także w przypadku okoliczności losowych rezygnacji z wybranych punktów programu. Szczegóły programu wycieczki ustala pilot w porozumieniu z opiekunami grupy. Proponowany program jest programem ramowym. Istnieje możliwość zmiany istniejącego programu jak i rodzaju świadczeń.

Cena :75 zł dla 40 osób Życzymy miłych wrażeń !

90 zł dla 30 osób

  Download this file (WARUNKI UCZESTNICTWA.pdf)  WARUNKI UCZESTNICTWA.pdf

 

Biuro Podróży Akm

Stanisław i Maciej Kasprzak Sp.J.
Plac Św. Sebastiana 28-30/1, Opole

NEWSLETTER