SZLAKIEM ORLICH GNIAZD

szlakiemorlichgniazd
1 DZIEŃ

Zbiórka uczestników i wyjazd do Częstochowy w godzinach rannych. Zwiedzanie miasta między innymi Sanktuarium Maryjne na Jasnej Górze (klasztor, Kościół ze sławnym obrazem Matki Boskiej, zwanej “Czarną Madonną”, Muzeum 600-lecia przedstawiające dzieje klasztoru). Następnie udamy się do Olsztyna zwiedzając przy tym skaliste wzgórze z malowniczymi ruinami zamku, gdzie straszy ponoć duch więzionego i skazanego na śmierć głodową wojewody Maćka Borkowica. W godzinach wieczornych przejazd do miejsca zakwaterowania na obiadokolację i nocleg.

2 DZIEŃ

Po śniadaniu udamy się w stronę Ogrodzieńca. Zobaczymy tam niezwykle malownicze, a zarazem potężne ruiny zamku obronnego. Przejazd do Pieskowej Skały – jeden z najpiękniejszych zamków rycerskich w Polsce, spacer po parku, Maczuga Herkulesa. Następnie udajemy się do Ojcowa, gdzie zobaczymy ruiny zamku gotyckiego. W godzinach popołudniowych powrót do szkoły.

Świadczenia:

    przejazd autokarem turystycznym,

    noclegi w obiekcie turystycznym,

    obiadokolacja i śniadanie,

    opieka doświadczonego pilota,

    ubezpieczenie OC Biura Podróży.

Informacje dodatkowe:

Cena nie obejmuje płatnych wstępów do zwiedzanych obiektów ok. 30-35 zł. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany kolejności zwiedzania, a także w przypadku okoliczności losowych rezygnacji z wybranych punktów programu. Szczegóły programu wycieczki ustala pilot w porozumieniu z opiekunami grupy.

Proponowany program jest programem ramowym. Istnieje możliwość zmiany istniejącego programu jak i rodzaju świadczeń.

Życzymy miłej podróży Cena :229 zł dla 40 osób

299 zł dla 30 osób

  Download this file (WARUNKI UCZESTNICTWA.pdf)  WARUNKI UCZESTNICTWA.pdf

Biuro Podróży Akm

Stanisław i Maciej Kasprzak Sp.J.
Plac Św. Sebastiana 28-30/1, Opole

NEWSLETTER