OŚWIĘCIM + KRAKÓW + WIELICZKA

oswiecimkrwkowwieliczkaPierwszy dzień:

Muzeum Oświęcim – Brzezinka. Projekcja filmu na temat obozu, a następnie jego zwiedzanie. Wizyta w blokach obozowych, krematorium, bloku śmierci i pod ścianą straceń. Brzezinki- zwiedzanie drugiej części obozu, czyli pozostałości krematorium i baraków, w których mieszkali więźniowie. W Krakowie zwiedzanie zamku królewskiego na Wawelu, a następnie przejście traktem królewskim spod Wawelu poprzez rynek, kościół mariacki, sukiennice, bramę floriańską aż do barbakanu. Czas wolny i spacer po plantach. Nocleg w Krakowie lub okolicach.


Drugi dzień:

zabytkowa kopalnia soli w Wieliczce. Kraków – dawne żydowskie miasto Kazimierz / gotycki kościół św. Katarzyny, kościół i klasztor oo. Paulinów na Skałce.


ŚWIADCZENIA:

    przejazd autokarem turystycznym,

    zakwaterowanie w obiekcie turystycznych,

    wyżywienie: obiadokolacja + śniadanie,

    zwiedzanie z pilotem według załączonego programu,

    ubezpieczenie OC Biura Podróży.


INFORMACJE DODATKOWE:

Cena nie obejmuje płatnych wstępów do zwiedzanych obiektów (ok. 48 zł). Zastrzegamy sobie prawo do zmiany kolejności zwiedzania, a także w przypadku okoliczności losowych rezygnacji z wybranych punktów programu. Szczegóły programu wycieczki ustala pilot w porozumieniu z opiekunami grupy. Proponowany program jest programem ramowym. Istnieje możliwość zmiany istniejącego programu jak i rodzaju świadczeń.

Życzymy miłej podróży!!!

Cena :229 zł dla 40 osób

299 zł dla 30 osób

 

  Download this file (WARUNKI UCZESTNICTWA.pdf)  WARUNKI UCZESTNICTWA.pdf

 

Biuro Podróży Akm

Stanisław i Maciej Kasprzak Sp.J.
Plac Św. Sebastiana 28-30/1, Opole

NEWSLETTER