BIELSKO-BIAŁA I OKOLICE

bielskobiala1 DZIEŃ:

Wyjazd ze szkoły o godz. 7.00. Przejazd do Bielsko-Białej i zwiedzanie miasta /plac Chrobrego z górującym nad nim okazałym zamkiem i kamienną fontanną, Muzeum Okręgowe, rynek, plac Marcina Lutra, pl. św. Mikołaja z 61-metrową katedrą, kościół Opatrzności Bożej/. Następnie przejazd do miejsca zakwaterowania na gorący posiłek.Czas wolny, nocleg.

2 DZIEŃ:

Po śniadaniu wyjazd do Żywca. W Żywcu zobaczymy zabytkowy kościół Narodzenia NMP, kaplice grobowe należące do rodów władających Żywcem: XVII-wieczna Komorowskich oraz XX-wieczna Habsburgów, renesansowy zamek – muzeum z ekspozycją prezentującą historię miasta i regionu, pałac zbudowany przez Habsburgów. Następnie udamy się w kierunku Szczyrku. Zwiedzanie miasta /XVIII-wieczny drewniany kościółek św. Jakuba, Sanktuarium na Górce/. W godzinach wieczornych powrót do szkoły i zakończenie imprezy.


ŚWIADCZENIA:

    zakwaterowanie w obiekcie turystycznym,

    zwiedzanie z pilotem według załączonego programu,

    przejazd autokarem turystycznym,

    obiadokolacja i śniadanie,

    ubezpieczenie OC Biura Podróży.


INFORMACJE DODATKOWE:

Cena nie obejmuje płatnych wstępów do zwiedzanych obiektów (ok. 38 zł). Zastrzegamy sobie prawo do zmiany kolejności zwiedzania, a także w przypadku okoliczności losowych rezygnacji z wybranych punktów programu.

Proponowany program jest programem ramowym. Istnieje możliwość zmiany istniejącego programu jak i rodzaju świadczeń


Życzymy miłej podróży !!!


Cena :205 zł dla 40 osób

295 zł dla 30 osób

 

  Download this file (WARUNKI UCZESTNICTWA.pdf)  WARUNKI UCZESTNICTWA.pdf

Biuro Podróży Akm

Stanisław i Maciej Kasprzak Sp.J.
Plac Św. Sebastiana 28-30/1, Opole

NEWSLETTER