ZIEMIA KIELECKA

ziemiakielecka

DZIEŃ PIERWSZY


Wyjazd ze szkoły ok. godziny 8.00. Przyjazd do Jędrzejowa w godzinach popołudniowych – zwiedzanie Muzeum Zegarów. Następnie udamy w okolice Chęcin i zwiedzimy Jaskinię Raj, w której znajdują się przepięknie ukształtowane różne rodzaje stalagnitów i stalaktytów. Przejazd do miejsca zakwaterowania na gorący posiłek. Czas wolny i nocleg.


DZIEŃ DRUGI


Śniadanie. Przyjazd do Kielc i zwiedzanie miasta. Wejście do nowoczesnej krytej pływalni - PERŁA - posiadającej ponad 90-cio metrową rurę-zjeżdżalnię (uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą strojów kąpielowych). Następnie przejazd do miejsca zakwaterowania na gorący posiłek i nocleg / po uprzednim uzgodnieniu istnieje możliwość zorganizowania ogniska /.


DZIEŃ TRZECI


Śniadanie. Wyjazd z miejsca zakwaterowania do Kielc i dalsze zwiedzanie miasta. Przejazd do Zagnańska, oglądanie legendarnego dębu BARTEK mającego ponad 1000 lat; a następnie do Oblęgorka, gdzie zwiedzimy Muzeum Sienkiewicza. Przyjazd do szkoły w godzinach wieczornych i zakończenie imprezy.

Świadczenia:

    zakwaterowanie w obiekcie turystycznym,

    zwiedzanie z pilotem według załączonego programu,

    przejazd autokarem turystycznym,

    2 obiadokolacje i 2 śniadania,

    ubezpieczenie OC Biura Podróży.


Informacje dodatkowe:

Cena nie obejmuje płatnych wstępów do zwiedzanych obiektów (ok. 35 zł).

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany kolejności zwiedzania, a także w przypadku okoliczności losowych rezygnacji z wybranych punktów programu. Szczegóły programu wycieczki ustala pilot w porozumieniu z opiekunami grupy.

Proponowany program jest programem ramowym. Istnieje możliwość zmiany istniejącego programu jak i rodzaju świadczeń.


Życzymy miłej podróży !

Cena : 299 zł dla 40 osób

385 zł dla 30 osób

 Download this file (WARUNKI UCZESTNICTWA.pdf)  WARUNKI UCZESTNICTWA.pdf

 

Biuro Podróży Akm

Stanisław i Maciej Kasprzak Sp.J.
Plac Św. Sebastiana 28-30/1, Opole

NEWSLETTER