KRAKÓW – WADOWICE - ZAKOPANE

krakowwadowicezakopaneDZIEŃ 1:

Wyjazd o godzinie 7.00. Przejazd do Wadowic by odwiedzić miejsce narodzin i dzieciństwa Jana Pawła II. Wyjazd do Krakowa by zwiedzić zamek królewski na Wawelu, a następnie przejść traktem królewskim spod Wawelu poprzez rynek, kościół mariacki, sukiennice, bramę floriańską aż do barbakanu. Czas wolny i spacer po plantach. Wyjazd do miejsca zakwaterowania. Kolacja i nocleg.

DZIEŃ 2:

Po śniadaniu wyjazd do Palenicy Białczańskiej. Spacer do Morskiego Oka. Po południu czas wolny i ognisko. Kolacja nocleg.

DZIEŃ 3:

Rano po śniadaniu wejście na Gubałówkę skąd roztacza się piękny widok na Tatry i całe Zakopane. Przejście na Butorowy Wierch i powrót do Zakopanego. Zwiedzanie Zakopanego - stary kościół, cmentarz na Pęksowym Brzysku Krupówki i inne. Wyjazd o godz. 14.00.


Świadczenia :

    przejazd autokarem turystycznym,

    zakwaterowanie w obiekcie turystycznym,

    2 obiadokolacje i 2 śniadania,

    zwiedzanie z pilotem według załączonego programu,

    ubezpieczenie OC biura podróży.


Informacje dodatkowe:

Cena nie obejmuje płatnych wstępów do zwiedzanych obiektów (ok. 15 zł). Zastrzegamy sobie prawo do zmiany kolejności zwiedzania, a także w przypadku okoliczności losowych rezygnacji z wybranych punktów programu. Szczegóły programu wycieczki ustala pilot w porozumieniu z opiekunami grupy. Na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego grupa zobowiązana jest do wykupienia dodatkowych usług przewodnickich / około 300 zł /

Proponowany program jest programem ramowym. Istnieje możliwość zmiany istniejącego programu jak i rodzaju świadczeń.

Życzymy miłej podróży !


Cena : 299 zł dla 40 osób

385 zł dla 30 osób

 Download this file (WARUNKI UCZESTNICTWA.pdf)  WARUNKI UCZESTNICTWA.pdf

Biuro Podróży Akm

Stanisław i Maciej Kasprzak Sp.J.
Plac Św. Sebastiana 28-30/1, Opole

NEWSLETTER