WYCIECZKA PO ZIEMI KIELECKIEJ

ziemiakielecka

Dzień pierwszy :


Wyjazd o godzinie 8.00.Przyjazd do Kielc w godzinach popołudniowych .Zwiedzanie miasta , obiad , wyjście do nowoczesnej krytej pływalni - PERŁA -posiadającej ponad 90-cio metrową rurę-zjeżdżalnię (uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą strojów kąpielowych ) .W godzinach wieczornych powrót do miejsca zakwaterowania , kolacja.


Dzień drugi :


Wyjazd z miejsca zakwaterowania około godziny 8.00. Śniadanie a następnie zwiedzanie Gór Świętokrzyskich Święta Katarzyna (gdzie znajduje się źródełko z wodą o leczniczych właściwościach) , Łysa Góra (legendarne miejsce sabatu czarownic w noc świętojańską) , na szczycie której znajduje się klasztor benedyktyński z XII w, oglądanie gołobórz na stokach Łysogór , przejazd do Zagnańska ,oglądanie legendarnego dębu BARTEK mającego ponad 1000 lat. Powrót do miejsca zakwaterowania , gorący posiłek.


Dzień trzeci :


Śniadanie a następnie wyjazd do ruin zamku królewskiego w Chęcinach. Zwiedzanie zamku i wejście na wieżę. Przejazd i zwiedzanie jaskini RAJ , w której znajdują się przepięknie ukształtowane różne rodzaje stalagnitów i stalaktytów. Wyjazd do szkoły w godzinach popołudniowych. Przyjazd około godz. 19.00.

Organizator zapewnia :

    Przejazd autokarem turystycznym

    Noclegi

    Opiekę pilota i przewodnika

    4 Posiłki

   Bezpłatne świadczenia dla opiekunów grup


Życzymy miłej podróży !


Cena : 299 zł dla 40 osób

385 zł dla 30 osób

  Download this file (WARUNKI UCZESTNICTWA.pdf)  WARUNKI UCZESTNICTWA.pdf

Biuro Podróży Akm

Stanisław i Maciej Kasprzak Sp.J.
Plac Św. Sebastiana 28-30/1, Opole

NEWSLETTER