PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA

polskaI DZIEŃ – Wyjazd w godzinach rannych i przejazd do Krakowa. W Krakowie zwiedzanie zamku królewskiego na Wawelu, a następnie przejście traktem królewskim spod Wawelu poprzez rynek, kościół mariacki, sukiennice, bramę floriańską aż do barbakanu. Czas wolny i spacer po plantach. Posiłek, a następnie przejazd do miejsca zakwaterowania .

II DZIEŃ – Po śniadaniu wyjedziemy do zabytkowej kopalni soli w Wieliczce. Po zwiedzeniu kopalni przejedziemy do Krakowa na basen i dalsze zwiedzanie miasta. W godzinach wieczornych przejazd do hotelu na kolację i nocleg.

III DZIEŃ – Po śniadaniu wyjazd do Warszawy gdzie zwiedzimy warszawskie łazienki, Plac Trzech Krzyży, dzielnica ambasad, dawny gmach KC PZPR, Krakowskie Przedmieście ,Grób Nieznanego Żołnierza, Trakt Królewski. Przejazd nad Zalew Zegrzyński. Plażowanie. Wieczorem powrót do miejsca zakwaterowania.

IV DZIEŃ – Śniadanie, a następnie Przejazd nad Zalew Zegrzyński. plażowanie i czas wolny. Po południu dalsze zwiedzanie Warszawy m.in. Zamek Królewski i Stare Miasto . Następnie udamy się w okolice Pałacu Kultury i Nauki. Powrót do miejsca zakwaterowania na gorący posiłek.

V DZIEŃ – Po śniadaniu wyjazd na Mazury. Zwiedzanie pięknej ziemi Mazurskiej m.in. “Wilczy Szaniec” – dawna kwatera Hitlera w Gierłożu. Następnie przejazd do Kętrzyna, jednego z większych miast na Mazurach, gdzie zwiedzimy gotycki zamek krzyżacki – muzeum oraz obronny kościół św. Jerzego. Przejazd na nocleg i posiłek nad jedno z mazurskich jezior.

VI DZIEŃ – Śniadanie, a następnie zajęcia sportowo – rekreacyjne, plażowanie i czas wolny. Gorący posiłek, nocleg.

VII DZIEŃ – Po śniadaniu wyjazd do Malborka . Zwiedzanie gotyckiego zespołu zamkowego zakonu krzyżackiego oraz muzeum zamkowego. Przejazd do miejsca zakwaterowania w okolicy Gdańska. Plażowanie, obiad, nocleg.

VIII DZIEŃ – Śniadanie i wyjazd do Gdańska. Po przyjeździe zwiedzanie starówki ze słynną fontanną Neptuna , Dwór Artusa, Brama Zielona, Poczta, Pomnik Stoczniowców, OLIWA – park i koncert organowy w katedrze, czas wolny. W godzinach wieczornych przejazd do miejsca zakwaterowania na gorący posiłek i nocleg.

IX DZIEŃ – Po śniadaniu wyjedziemy na Hel, gdzie zobaczymy zabytkowe domki rybackie oraz dawny kościół gotycki. Nastepnie przejedziemy do latarni morskiej na Rozewiu, po czym udamy się do miejsca zakwaterowania na gorący posiłek i nocleg.

X DZIEŃ – Śniadanie. Wyjazd do Żnina. Zwiedzanie miasta m. in. Muzeum Regionalne Ziemi Pałuckiej oraz gotycki Kościół z XV wieku. Nastepnie przejazd do Biskupina i zwiedzanie rezerwatu archeologicznego – osady kultury łużyckiej. W pawilonie muzealnym obejrzeć można ekspozycję prezentującą 10 tysięcy lat historii tego regionu. Przejazd na nocleg w okolicach Poznania.

XI DZIEŃ – Po śniadaniu zwiedzanie Poznania m. in. Muzeum Narodowe, gmach Biblioteki Raczyńskich, zabytkowy hotel “Bazar”. Opuszczając ruchliwe centrum udamy się w kierunku Starego Rynku zwiedzając Muzeum Historii Poznania, Kościół Farny o. Jezuitów – barokowa świątynia, pomnik Bohaterów Armii “Poznań” oraz jeden z najpiekniejszych parków miasta – Malta. Wyjazd do zamku w Kórniku, a nastepnie przejazd do miejsca zakwaterowania. Posiłek i nocleg.

XII DZIEŃ – Po śniadaniu plażowanie. W godzinach popołudniowych wyjazd do domu. Przyjazd w godzinach wieczornych i zakończenie imprezy.

ŚWIADCZENIA:

    przejazd autokarem turystycznym,

    zakwaterowanie w obiaktach turystycznych,

    zwiedzanie z pilotem według załączonego programu;

    pełne wyżywienie,

    bezpłatne świadczenia dla opiekunów grup,

    ubezpieczenie OC biura podróży.

Informacje dodatkowe:

Biuro Podróży “AKM” nie pokrywa kosztów związanych z wstępami do zwiedzanych obiektów oraz lokalnymi przewodnikami . Zastrzegamy sobie prawo do zmiany kolejności zwiedzania, a także w przypadku okoliczności losowych rezygnacji z wybranych punktów programu. Szczegóły programu ustala pilot w porozumieniu z opiekunami grupy.

Życzymy miłej podróży !

Cena : 2450 zł dla 40 osób

3300 zł dla 30 osób

 

  Download this file (WARUNKI UCZESTNICTWA.pdf)  WARUNKI UCZESTNICTWA.pdf

 • TRÓJMIASTO - 4 DNI

  Dalej
 • WARSZAWA - 5 DNI

  Dalej
 • PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA - 12 DNI

  Dalej
 • BIESZCZADY 4 DNI

  Dalej
Biuro Podróży Akm

Stanisław i Maciej Kasprzak Sp.J.
Plac Św. Sebastiana 28-30/1, Opole

NEWSLETTER