WARSZAWA 5 DNI

WARSZAWA – zielona szkoła

warszawa

 Cena :

620 zł dla 40 osób
820 zł dla 30 osób

DZIEŃ 1:
Wyjazd ze szkoły w godzinach rannych. Po przybyciu do Warszawy i spożyciu posiłku  udamy się na zwiedzanie warszawskich Łazienek.. Po południu przejazd do miejsca zakwaterowania na kolację i nocleg.
DZIEŃ 2:
Po śniadaniu wyjazd do Warszawy i dalsze zwiedzanie stolicy. Grób Nieznanego Żołnierza, Trakt Królewski, Zamek Królewski z zewnątrz i Stare Miasto. Czas wolny . Po południu powrót do miejsca zakwaterowania na gorący posiłek.
DZIEŃ 3:
Po śniadaniu  zwiedzimy  warszawskie metro . Następnie udamy się na lotnisko Okęcie na dalsze zwiedzanie. Po południu wyjazd w  drogę powrotną do miejsca zakwaterowania.
Dzień 4 :

Po śniadaniu udamy się by zwiedzić Centrum Nauki Kopernik Po obejrzeniu centrum uczestniczyć będziemy w warsztatach chemicznych, biologicznych, fizycznych, a następnie wszyscy udamy się do planetarium na specjalny spektakl. Po południu czas wolny. Obiadokolacja i nocleg
Dzień 5 :

Po śniadaniu udamy się by zwiedzić Muzeum Powstania Warszawskiego wraz z filmem i ekspozycją.. Po południu wyjazd w  drogę powrotną do szkoły.
Świadczenia:
 zakwaterowanie w obiekcie turystycznym,
 zwiedzanie z pilotem według załączonego programu,
 przejazd autokarem turystycznym,
 4 śniadania i 4 obiadokolacje,jeden obiad
 ubezpieczenie OC Biura Podróży.
Ubezpieczenie NNW uczestników
bilety wstępów


Informacje dodatkowe:

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany kolejności zwiedzania, a także w przypadku okoliczności losowych rezygnacji z wybranych punktów programu. Szczegóły programu  ustala pilot w porozumieniu z opiekunami grupy.

Proponowany program jest programem ramowym. Istnieje możliwość zmiany istniejącego programu

Biuro Podróży Akm

Stanisław i Maciej Kasprzak Sp.J.
Plac Św. Sebastiana 28-30/1, Opole

NEWSLETTER