MORAWSKI KRAS 2 DNI

MORAWSKI KRAS - WIEDEŃ

  morawskikras2
Dzień pierwszy :

Wyjazd w godzinach rannych. Zwiedzanie jaskiń MORAWSKIEGO KRASU i przepaści MACOCHA. Następnie przejedziemy do miejscowości SLAVKOV U BRNA, w pobliżu której odbyła się słynna bitwa trzech cesarzy. W godzinach popołudniowych przejazd do miejsca zakwaterowania na nocleg i gorący posiłek.

Dzień drugi:

Śniadanie o godz. 8.00. Wyjazd do Wiednia o godz.9.00

W Wiedniu zwiedzanie KOŚCIOŁA ŚW. STEFANA , HOFBURG – stałej rezydencji Habsburgów , opery , zabytkowego centrum, przejazd ringiem , wejście na PRATER

( wiedeńskie wesołe miasteczko ). góry KAHLENBERG ( skąd Jan III Sobieski dowodził słynną Odsieczą Wiedeńską ) , GRINZING – dzielnicę Wiednia słynną z produkcji wspaniałego wina . W godzinach popołudniowych wyjazd do kraju. Przyjazd w późnych godzinach nocnych. W drodze powrotnej istnieje możliwość zatrzymania się na ciepły posiłek.

Organizator zapewnia :

    nocleg

    obiadokolację i śniadanie

    Zwiedzanie z pilotem według załączonego programu

    Ubezpieczenie NW+ KL

    Przejazd luksusowym autokarem produkcji zachodniej

Uwaga ! Cena nie obejmuje płatnych wstępów do zwiedzanych obiektów i ubezpieczenia bagażu. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany kolejności zwiedzania, a także w przypadku okoliczności losowych rezygnacji z wybranych punktów programu.

Cena : 260 zł dla 40 osób

 Download this file (WARUNKI UCZESTNICTWA.pdf)  WARUNKI UCZESTNICTWA.pdf

 

Biuro Podróży Akm

Stanisław i Maciej Kasprzak Sp.J.
Plac Św. Sebastiana 28-30/1, Opole

NEWSLETTER