MORAWSKI KRAS - WIEDEŃ

MORAWSKI KRAS – WIEDEŃ - MARIAZELL 3 DNI

mariazellDzień pierwszy :
Wyjazd w godzinach popołudniowych i przejazd do miejsca zakwaterowania na nocleg i gorący posiłek.

Dzień drugi :

Wyjazd w godzinach rannych /po śniadaniu/. Zwiedzanie jaskiń MORAWSKIEGO KRASU i przepaści MACOCHA. Następnie przejedziemy do miejscowości AUSTERLITZ by zobaczyć pole bitwy. W godzinach popołudniowych zobaczymy BRNO i wyjedziemy do miejsca zakwaterowania na nocleg i gorący posiłek.

Dzień trzeci :

Śniadanie i wyjazd do Wiednia. Zwiedzimy między innymi BELWEDER – dawną rezydencję księcia Eugeniusza Sabaudzkiego, KOŚCIÓŁ KAROLA BOROMEUSZA , HUNDERTWASSERHAUS, górę KAHLENBERG ( skąd Jan III Sobieski dowodził słynną Odsieczą Wiedeńską ) , GRINZING – dzielnicę Wiednia słynną z produkcji wspaniałego wina . W godzinach popołudniowych wyjazd do miejsca zakwaterowania na gorący posiłek.

Dzień czwarty :

Śniadanie o godz. 8.00. Wyjazd do Wiednia o godz.9.00

W Wiedniu zwiedzanie KOŚCIOŁA ŚW. STEFANA , pałacu SCHONBRUNN – letniej rezydencji Habsburgów i HOFBURG – stałej rezydencji Habsburgów , opery , zabytkowego centrum, przejazd ringiem , wejście na PRATER ( wiedeńskie wesołe miasteczko ). W godzinach wieczornych zapraszamy na wieczór biesiadny w przytulnej knajpce na Grinzingu. Wyjazd do miejsca zakwaterowania na nocleg około godz. 22.00.

Dzień piąty:

Po śniadaniu wyjazd do Pragi. W Pradze zwiedzanie: Zamku Praskiego , Katedry św. Wita , Pałacu Królewskiego , ulicy Złotej , Mostu Karola , starego miasta. Około godz. 15.00 wyjazd do kraju.

Organizator zapewnia :

1. Cztery noclegi

2. Cztery śniadania i trzy obiadokolacje

3. Zwiedzanie z pilotem-przewodnikiem według załączonego programu

4. Ubezpieczenie NW+ KL

5. Przejazd luksusowym autokarem produkcji zachodniej

    Ubezpieczenie OC biura podróży

Życzymy miłej podróży !

Cena : 580 zł dla 40 osób

 Download this file (WARUNKI UCZESTNICTWA.pdf)  WARUNKI UCZESTNICTWA.pdf

Biuro Podróży Akm

Stanisław i Maciej Kasprzak Sp.J.
Plac Św. Sebastiana 28-30/1, Opole

NEWSLETTER