PARYŻ 6 DNI

paryz3Dzień pierwszy: zbiórka uczestników i wyjazd do Francji.

Dzień drugi : przyjazd do Paryża w godzinach przedpołudniowych. Zwiedzanie Centrum Pompidou, Katedra Notre-Dame - największa i najwspanialsza katedra Francji, Ratusz, Forum Des Halles. Przyjazd do hotelu. Zakwaterowanie .Nocleg.

Dzień trzeci : zwiedzanie:cmentarz Pere Lachaise-jedna z największych nekropolii świata , wzgórze Montmartre - Bazylika Sacre Coeur , Place du Tertre - jedno z najbardziej romantycznych miejsc Paryża , Hotel de Ville , dzielnica łacińska - Sorbona , Panteon , Ogrody Luksemburskie , Łuk Triumfalny , spacer po Polach Elizejskich. Nocleg.

Dzień czwarty : po śniadaniu przejazd do Wersalu - zwiedzanie wnętrz pałacowych i spacer po ogrodach. Powrót do Paryża: wejście lub wjazd na wieżę Eiffla w celach widokowych , rejs statkiem po Sekwanie-jeden z najpiękniejszych rejsów rzecznych na świecie. Nocleg.

Dzień piąty : wizyta w muzeach : Louvre-jedno z największych muzeów na ?wiecie , D`Orsay- muzeum impresjonistów , zwiedzanie dzielnicy La Defense nazywanej paryskim Manhattanem . Wyjazd do kraju w godzinach popołudniowych.

Dzień szósty : przyjazd do Polski w godzinach południowych i zakończenie imprezy

Świadczenia :

    . noclegi w hotelu klasy turystycznej , pokoje 2,3osobowe

    wyżywienie : śniadania i obiadokolacje

    zwiedzanie z pilotem przewodnikiem według załączonego programu

    przejazd luksusowym autokarem produkcji zachodniej

    ubezpieczenie uczestników : NW+KL

Uwaga :

cena nie obejmuje płatnych wstępów do zwiedzanych obiektów . Zastrzegamy sobie prawo do zmiany kolejności zwiedzania , a także w przypadku okoliczności losowych rezygnacji z wybranych punktów programu.

Życzymy miłej podróży !

Cena : 950 zł dla 40 osób

 Download this file (WARUNKI UCZESTNICTWA.pdf)  WARUNKI UCZESTNICTWA.pdf

Biuro Podróży Akm

Stanisław i Maciej Kasprzak Sp.J.
Plac Św. Sebastiana 28-30/1, Opole

NEWSLETTER