PRAGA - PARYŻ 6 DNI

paryz2Dzień pierwszy: zbiórka uczestników , wyjazd do Pragi. W Pradze zwiedzanie: Zamku Praskiego , Katedry św. Wita , Pałacu Królewskiego , ulicy Złotej , Mostu Karola , starego miasta. Około godz 17.00 wyjazd do miejsca zakwaterowania.

Dzień drugi : Śniadanie. Po śniadaniu wyjazd do Paryża. W godzinach wieczornych przyjazd do hotelu. Zakwaterowanie .Nocleg.

Dzień trzeci : zwiedzanie : cmentarz Pere Lachaise-jedna z największych nekropolii świata , wzgórze Montmartre - Bazylika Sacre Coeur , Place du Tertre - jedno z najbardziej romantycznych miejsc Paryża , katedra Notre Dame - największa i najwspanialsza katedra Francji , centrum Pompidou , Hotel de Ville , dzielnica łacińska - Sorbona , Panteon , Ogrody Luksemburskie , Łuk Triumfalny , spacer po Polach Elizejskich. Nocleg.

Dzień czwarty : wizyta w Miasteczku Nauki i Przemysłu - projekcja filmu w kinie hemisferycznym ( Geode ) , przejazd do Wersalu - zwiedzanie wnętrz pałacowych i spacer po ogrodach. Powrót do Paryża: wejście lub wjazd na wieżę Eiffla w celach widokowych , rejs statkiem po Sekwanie-jeden z najpiękniejszych rejsów rzecznych na świecie , program wieczorny , Place Blanche , Champs-Elysees , Place Tocadero i inne. Nocleg

Dzień piąty : wizyta w muzeach : Louvre-jedno z największych muzeów na świecie , D`Orsay- muzeum impresjonistów , zwiedzanie dzielnicy La Defense nazywanej paryskim Manhattanem. Wieczorem wyjazd do Polski. ( alternatywnie w dniu tym zamiast zwiedzania muzeów moglibyśmy pojechać na cały dzień do EURODISNEYLANDU )

Dzień szósty : przyjazd do Polski w godzinach wieczornych i zakończenie imprezy

Świadczenia :

    4 noclegi w hotelu klasy turystycznej , pokoje 2,3osobowe

    wyżywienie : śniadania

    zwiedzanie z pilotem przewodnikiem według załączonego programu

    przejazd luksusowym autokarem produkcji zachodniej

    ubezpieczenie uczestników : NW+KL

Uwaga :

cena nie obejmuje płatnych wstępów do zwiedzanych obiektów i ubezpieczenia bagażu. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany kolejności zwiedzania , a także w przypadku okoliczności losowych rezygnacji z wybranych punktów programu.

Życzymy miłej podróży !

Cena : 920 zł dla 40 osób


 Download this file (WARUNKI UCZESTNICTWA.pdf)  WARUNKI UCZESTNICTWA.pdf

Biuro Podróży Akm

Stanisław i Maciej Kasprzak Sp.J.
Plac Św. Sebastiana 28-30/1, Opole

NEWSLETTER