PRAGA – WIEDEŃ 3 DNI

PRAGA – WIEDEŃ 3 DNI

praga4Dzień pierwszy :

Wyjazd w godzinach rannych. Przyjazd do Pragi i zwiedzanie: klasztor na Strahowie, Pałac Czerwińskiego, Nowy Świat. Następnie przejazd do miejsca zakwaterowania i gorący posiłek.

Dzień drugi :

Śniadanie i wyjazd z miejsca zakwaterowania. Zwiedzanie Zamku Praskiego, Katedry św. Wita , Pałacu Królewskiego, ulicy Złotej, Mostu Karola, starego miasta i wizyta w barze McDonald. W godzinach popołudniowych wyjazd do miejsca zakwaterowania. Przyjazd w godzinach wieczornych. Gorący posiłek i nocleg.

Dzień trzeci :

Śniadanie. Wyjazd do Wiednia. W Wiedniu zwiedzanie góry Kahlenberg ( skąd Jan III Sobieski dowodził słynną Odsieczą Wiedeńską ), kościoła św. Stefana, pałacu Schonbrunn i Hofburg, przejazd ringiem, wejście na Prater ( wiedeńskie wesołe miasteczko ). W godzinach popołudniowych wyjazd do kraju. Przyjazd do miejsca zamieszkania w późnych godzinach nocnych.

ŚWIADCZENIA:

    Przejazd autokarem produkcji zachodniej

    Dwa noclegi w obiektach turystycznych

    Cztery posiłki

    Opiekę doświadczonego pilota-przewodnika

    Ubezpieczenie NNW i KL

    Ubezpieczenie OC Biura Podróży

Informacje dodatkowe:

Cena nie obejmuje płatnych wstępów do zwiedzanych obiektów. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany kolejności zwiedzania, a także w przypadku okoliczności losowych rezygnacji z wybranych punktów programu.

Życzymy miłej podróży !

 

 Download this file (WARUNKI UCZESTNICTWA.pdf)  WARUNKI UCZESTNICTWA.pdf

Biuro Podróży Akm

Stanisław i Maciej Kasprzak Sp.J.
Plac Św. Sebastiana 28-30/1, Opole

NEWSLETTER