PRAGA 3 DNI

PRAGA  3 DNI

praga3Dzień pierwszy:

Wyjazd ze szkoły w godzinach rannych. Zwiedzanie Placu Św. Wacława, Muzeum Narodowego, Bramy Prochowej,Uniwersytetu, Kościoła Tyńskiego. Czas wolny. Przejazd do miejsca zakwaterowania. Nocleg.

Dzień drugi :

Po śniadaniu wyjazd z miejsca zakwaterowania do Pragi i zwiedzanie Zamku Praskiego, Katedry św. Wita, ulicy Złotej, Mostu Karola, Muzeum Figur Woskowych, Starego Miasta, fontanny krzyżykowe. Przejazd do miejsca zakwaterowania. Nocleg.

Dzień trzeci:

Dalsze zwiedzanie Pragi - zobaczymy między innymi Wieża Ratuszowa ze słynnym zegarem kurantowym “Orloj”, klasztor na Strahowie i Kościół Loreta. Następnie czas wolny. W godzinach popołudniowych wyjazd do kraju. Przyjazd do szkoły późnym wieczorem i zakończenie imprezy


Świadczenia:

    zakwaterowanie w obiekcie turystycznym w okolicach Pragi

    zwiedzanie z pilotem według załączonego programu,

    przejazd autokarem turystycznym,

    ubezpieczenie uczestników: NNW+KL

    ubezpieczenie OC Biura Podróży.

    2 obiadokolacje + 2 śniadania

Informacje dodatkowe:

Cena nie obejmuje płatnych wstępów do zwiedzanych obiektów (ok. 400 KCS). Zastrzegamy sobie prawo do zmiany kolejności zwiedzania, a także w przypadku okoliczności losowych rezygnacji z wybranych punktów programu. Szczegóły programu wycieczki ustala pilot w porozumieniu z opiekunami grupy. Proponowany program jest programem ramowym. Istnieje możliwość zmiany istniejącego programu jak i rodzaju świadczeń.

Życzymy miłej podróży !

Cena : 450 zł dla 40 osób

 Download this file (WARUNKI UCZESTNICTWA.pdf)  WARUNKI UCZESTNICTWA.pdf

Biuro Podróży Akm

Stanisław i Maciej Kasprzak Sp.J.
Plac Św. Sebastiana 28-30/1, Opole

NEWSLETTER