REIMS - PARYŻ 5DNI

REIMS - PARYŻ 5DNI

paryz

Dzień pierwszy :

zbiórka uczestników i wyjazd do Francji

Dzień drugi :

Przyjazd do Reims. Zwiedzimy : katedrę – miejsce koronacji monarchów francuskich, następnie w piwnicach miasta możliwość zapoznania się z technologią produkcji szampana i ewentualnego zakupu. Kolacja i nocleg.

Dzień trzeci :

Śniadanie. Po śniadaniu wyjazd do Paryża. Zwiedzanie: Bazylika Sacre-Coeur położona na wzgórzu Montmartre skąd podziwiać będziemy mogli panoramę Paryża, Place du Tetre - pracownię malarską na świeżym powietrzu , gdzie będzie można zamówić sobie swój własny portret, katedra Notre Dame - największa i najwspanialsza katedra Francji , centrum Pompidou, dzielnica łacińska – Sorbona, Ogrody Luksemburskie, Łuk Triumfalny, Pola Elizejskie. Przejazd na kolację i nocleg.

Dzień czwarty :

Po śniadaniu zwiedzanie miasta : przejazd do Wersalu - zwiedzanie wnętrz pałacowych i spacer po ogrodach. Powrót do Paryża: wejście lub wjazd na wieżę Eiffla w celach widokowych , wizyta na cmentarzu Pere Lachaise gdzie odwiedzimy między innymi grób Chopina i Jima Morisona. Wieczorem kolacja i wyjazd do Polski.

Dzień piąty :

przyjazd do Polski w godzinach wieczornych i zakończenie imprezy.

Świadczenia :

    2 noclegi w hotelu klasy turystycznej

    wyżywienie : śniadania kontynentalne, kolacje z prowiantu biura

    zwiedzanie z pilotem przewodnikiem według załączonego programu

    przejazd komfortowym autokarem produkcji zachodniej

    ubezpieczenie uczestników : NW+KL

Uwaga

Cena nie obejmuje płatnych wstępów do zwiedzanych obiektów i ubezpieczenia bagażu. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany kolejności zwiedzania , a także w przypadku okoliczności losowych rezygnacji z wybranych punktów programu.

Życzymy miłej podróży !

Cena : 820 zł dla 40 osób

 Download this file (WARUNKI UCZESTNICTWA.pdf)  WARUNKI UCZESTNICTWA.pdf

Biuro Podróży Akm

Stanisław i Maciej Kasprzak Sp.J.
Plac Św. Sebastiana 28-30/1, Opole

NEWSLETTER