SZAMPANIA -PARYŻ 6 DNI

SZAMPANIA -PARYŻ 6 DNI

szampaniaDzień pierwszy :

wieczorem zbiórka uczestników i wyjazd do Francji

Dzień drugi :

Przyjazd do Reims. Zwiedzimy : katedrę – miejsce koronacji monarchów francuskich, następnie w piwnicach miasta możliwość zapoznania się z technologią produkcji szampana i ewentualnego zakupu. Kolacja i nocleg.

Dzień trzeci :

Śniadanie. Po śniadaniu wyjazd do Paryża. Zwiedzanie: Bazylika Sacre-Coeur położona na wzgórzu Montmartre skąd podziwiać będziemy mogli panoramę Paryża, Place du Tetre - pracownię malarską na świeżym powietrzu , gdzie będzie można zamówić sobie swój własny portret, katedra Notre Dame - największa i najwspanialsza katedra Francji , centrum Pompidou, dzielnica łacińska – Sorbona, Ogrody Luksemburskie, Łuk Triumfalny, Pola Elizejskie. Przejazd na kolację i nocleg.

Dzień czwarty :

Po śniadaniu zwiedzanie miasta : przejazd do Wersalu - zwiedzanie wnętrz pałacowych i spacer po ogrodach. Powrót do Paryża: wejście lub wjazd na wieżę Eiffla w celach widokowych , wizyta na cmentarzu Pere Lachaise gdzie odwiedzimy między innymi grób Chopina i Jima Morisona. Wieczorem kolacja i wyjazd do Polski.

Dzień piąty :

Po śniadaniu wizyta w muzeum Louvre-jedno z największych muzeów na świecie , zwiedzanie dzielnicy La Defense nazywanej paryskim Manhattanem. Wieczorem wyjazd do Polski.

Dzień szósty:

przyjazd do Polski i zakończenie imprezy.

Świadczenia :

    3 noclegi w hotelu , pokoje 2,3 osobowe z łazienką

    .wyżywienie : 3 śniadania , 4 obiadokolacje

    opieka doświadczonego pilota

    przejazd komfortowym autokarem produkcji zachodniej

    ubezpieczenie uczestników : NW+KL

Uwaga !!

Cena nie obejmuje płatnych wstępów do zwiedzanych obiektów i ubezpieczenia bagażu. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany kolejności zwiedzania , a także w przypadku okoliczności losowych rezygnacji z wybranych punktów programu.

Cena : 950 zł /skalkulowano dla grupy min 40 osób

 Download this file (WARUNKI UCZESTNICTWA.pdf)  WARUNKI UCZESTNICTWA.pdf

Biuro Podróży Akm

Stanisław i Maciej Kasprzak Sp.J.
Plac Św. Sebastiana 28-30/1, Opole

NEWSLETTER