WIEDEŃ – MARIAZELL-ŚW. FLORIAN 3 DNI

mariazellDzień pierwszy :

Wyjazd w godzinach rannych do MARIAZEL – znanego miejsca kultu maryjnego w Austrii. Po przyjeździe program duszpasterski. W godzinach popołudniowych przejazd do miejsca zakwaterowania na nocleg i gorący posiłek.

Dzień drugi :

Śniadanie i wyjazd do klasztoru i kościoła Św. Floriana będącego jednocześnie miejscem Jego męczeńskiej śmierci. Zwiedzanie i program duszpasterski. Po południu udamy się do miejscowości Melk by zwiedzić tamtejszy barokowy kościół, klasztor benedyktynów / jeden z najpiękniej odrestaurowanych w Europie/ gdzie mieści się słynne muzeum dynastii Babenbergów. W godzinach wieczornych wyjazd do miejsca zakwaterowania na kolację i nocleg.

Dzień trzeci :

Śniadanie i wyjazd do Wiednia. W Wiedniu zwiedzimy między innymi katedrę Św. Stefana, zabytkowe centrum wraz z zimową rezydencją Habsburgów – HOFBURG. Następnie przejedziemy do letniej rezydencji -zamku SCHONNBRUN. Na górze KAHLENBERG ( skąd Jan III Sobieski dowodził słynną Odsieczą Wiedeńską ) odprawimy mszę św. Po mszy przejedziemy na GRINZING – dzielnicę Wiednia słynną z produkcji wspaniałego wina . Wyjazd do kraju w godzinach popołudniowych.

Organizator zapewnia :

    Dwa noclegi

    Cztery posiłki

    Zwiedzanie z pilotem-przewodnikiem według załączonego programu

    Ubezpieczenie NW+ KL

    Przejazd luksusowym autokarem produkcji zachodniej

    Ubezpieczenie OC biura podróży

Uwaga

Cena nie obejmuje płatnych wstępów do zwiedzanych obiektów i ubezpieczenia bagażu. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany kolejności zwiedzania, a także w przypadku okoliczności losowych rezygnacji z wybranych punktów programu.


Cena : 620 zł dla 40 osób

 

 

  Download this file (WARUNKI UCZESTNICTWA.pdf)  WARUNKI UCZESTNICTWA.pdf

Biuro Podróży Akm

Stanisław i Maciej Kasprzak Sp.J.
Plac Św. Sebastiana 28-30/1, Opole

NEWSLETTER