WIELKA BRYTANIA 7 DNI

londynDzień pierwszy : zbiórka uczestników i wyjazd do Holandii.

Dzień drugi : przyjazd do AMSTERDAMU. W mieście zobaczymy między innymi : Pałac królewski , Plac Dam z Pomnikiem Narodowym , wspaniały budynek Kampanii Wschodnioindyjskiej , centrum życia nocnego Leidseplein. Odbędziemy również rejs kanałami Amsterdamu oraz odwiedzimy Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud`s. Wieczorem przejazd do miejsca zakwaterowania.

Dzień trzeci : rano przejedziemy do Calais i następnie promem przepłyniemy do Dover. Z Dover udamy się do Canterbury gdzie obejrzymy sławną katedrę, miejsce wielu pielgrzymek i zarazem miejsce śmierci św. Tomasza Becketa. Zobaczymy również grób sławnego polskiego pisarza Józefa Konrada Korzeniowskiego. Po południu udamy się w kierunku Londynu na miejsce zakwaterowania.

Dzień czwarty : od rana przejedziemy ulicami Londynu oglądając najważniejsze miejsca stolicy Anglii : Buckingham Palace, Oxford Street, Picadilly Circus, Trafalgar Square, Parlament, Tower Bridge, Hyde Park. Zwiedzać będziemy : opactwo westminsterskie, katedrę św. Pawła, British Museum. Wieczorem przewidujemy spacer po West Endzie.

Dzień piąty : w tym dniu zobaczymy sławne obserwatorium w Greenwich, gdzie zaznaczona jest linia południka zerowego. Następnie udamy się do pałacu królewskiego w Windsorze oraz do Oxfordu.

Dzień szósty : rano opuścimy Londyn i udamy się do stolicy Belgii - BRUXELI, gdzie zwiedzanie rozpoczniemy od Grand Place i Pałacu Królewskiego. Obejrzymy również siedzibę NATO oraz tereny EXPO58 ze sławnym modelem Atomium .W godzinach wieczornych udamy się do kraju.

Dzień siódmy : przyjazd do kraju i zakończenie wycieczki.

Świadczenia :

    4 noclegi

    zwiedzanie z pilotem-przewodnikiem według załączonego programu

    przejazd luksusowym autokarem produkcji zachodniej

    ubezpieczenie uczestników: NW+KL

    śniadania

Uwaga :

cena wycieczki nie obejmuje biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i ubezpieczenia bagażu. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany kolejności zwiedzania , a także w przypadku okoliczności losowych rezygnacji z wybranych punktów programu. Na wydatki programowe uczestnicy powinni przygotować około 150 DEM.


Życzymy miłych wrażeń !

 

  Download this file (WARUNKI UCZESTNICTWA.pdf)  WARUNKI UCZESTNICTWA.pdf

Biuro Podróży Akm

Stanisław i Maciej Kasprzak Sp.J.
Plac Św. Sebastiana 28-30/1, Opole

NEWSLETTER