GECJA 9 DNI

GRECJA

grecjaDzień pierwszy :Zbiórka uczestników i wyjazd z kraju w godzinach rannych. Przejazd przez Słowację, Węgry, Serbię i Macedonię

Dzień drugi : Przyjazd do hotelu na Riwierze Olimpijskiej na wypoczynek, kolację i nocleg.

Dzień trzeci : Po śniadaniu przejazd do Meteory - malowniczo położone centrum klasztorne wschodniego kościoła ortodoksyjnego ( „ wiszące klasztory w skalistym lesie „ ). Następnie przejazd do Dionu – miasta założonego ku czci boga Zeusa. Powrót na kolację i nocleg.

Dzień czwarty : Po śniadaniu przejazd do Delf .Zwiedzanie Delf - centrum kultu Apollina - liczne ruiny dawnych świątyń i skarbca , muzeum. Przejazd do Aten. Kolacja i nocleg.

Dzień piąty : Po śniadaniu zwiedzanie Aten : Akropol ze świątynią Ateny - Nike , Partenon , Teatr Dionizosa i in.Pobyt w malowniczym , historycznym porcie Pireus. Czas wolny. Kolacja i nocleg.

Dzień szósty : Po śniadaniu przejazd przez Kanał Koryncki do antycznego Koryntu ze świątynią Apollina , Agorą , twierdzą Akrokoryntu.Przejazd do Myken ( grób Agamemnona i Brama Lwów ) i Epidauros ( teatr antyczny ) jako kolejne spotkanie z epoką starożytnej Grecji. Dzień siódmy :Dzień wolny. Zakupy, plażowanie i wypoczynek

Dzień ósmy : Po śniadaniu wyjazd do kraju przez Macedonię, Serbię, Węgry i Słowację

Dzień dziewiąty : Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych i zakończenie imprezy.

Świadczenia :

- 6 noclegów w hotelach , pokoje 2,3 osobowe z łazienkami

- wyżywienie : śniadania i obiadokolacje

- pomoc w uzyskaniu wizy serbskiej

- opieka licencjonowanego pilota – przewodnika oraz kierowców

- przejazd komfortowym autokarem ( WC, VIDEO, KLIMA, CAFE-BAR )

- ubezpieczenia uczestników od NW+KL

Uwaga : cena wycieczki nie obejmuje biletów wstępu do zwiedzanych obiektów , napojów do obiadokolacji, ubezpieczenia bagażu oraz wizy serbskiej / 45 DEM /. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany kolejności zwiedzania , a także w przypadku okoliczności losowych rezygnacji z wybranych punktów programu.

 

 Download this file (WARUNKI UCZESTNICTWA.pdf)  WARUNKI UCZESTNICTWA.pdf

Biuro Podróży Akm

Stanisław i Maciej Kasprzak Sp.J.
Plac Św. Sebastiana 28-30/1, Opole

NEWSLETTER