BERLIN - DREZNO 3 DNI

BERLIN - DREZNO 3 DNI

berlin4Dzień pierwszy :

Wyjazd o godzinie 8.00. Około godz 13.00 przyjazd do Berlina. W Berlinie zwiedzimy Alexanderplatz ze słynną wieżą telewizyjną, Berliner Dom – katedrę z sarkofagami władców pruskich, Pergamon – słynne muzeum posiadające wspaniałe zbiory zgromadzone przez archeologów niemieckich w XIX i XX wieku. Do najsłynniejszych zabytków tego muzeum należą Ołtarz Pergamoński, zdumiewający monument pochodzący z 164 roku p.n.e, rekonstrukcja bramy targowej z Miletu, brama boginii Isztar, sala tronowa Nabuchodonozora. W Pergamonie można zobaczyć również tabliczki gliniane Sumerów, sztukę islamską oraz eksponaty kultury perskiej. Po wizycie w muzeum przespacerujemy się aleją Unter den Linden aż do Bramy Brandenburskiej, a następnie zwiedzimy Reichstag. Po południu przejedziemy na obiadokolację i nocleg.

Dzień drugi:

Po śniadaniu wyjazd do Poczdamu i zwiedzanie tego przepięknego zespołu pałacowo – parkowego. Powrót do Berlina w godzinach popołudniowych i zwiedzanie muzeum ucieczek za żelazną kurtynę. Czas wolny, a następnie przejazd na gorący posiłek i nocleg.

Dzień trzeci :

Po śniadaniu wyjazd do Drezna . Zwiedzanie miasta m. in. Pałac Zwinger – Galeria Starych Mistrzów, Pawilon matematyczno – fizyczny, Katedra, Zamek Królewski, Wieża Widokowa, Albertinum, Pragerstrasse, Złoty Jeździec oraz Tarasy Brumlowskie. W godzinach popołudniowych wyjazd do kraju. Przyjazd w godzinach wieczornych.

Świadczenia :

    przejazd autokarem

    zwiedzanie z pilotem-przewodnikiem według załączonego programu

    2 noclegi / pokoje 2 lub 3 osobowe z węzłem sanitarnym/

    posiłki / śniadanie i obiadokolacja/

    ubezpieczenie NW + KL na czas pobytu za granicą

6. ubezpieczenie OC biura podróży


Biuro Podróży “AKM” nie pokrywa kosztów związanych z wstępami do zwiedzanych obiektów . Na koszty programowe uczestnicy powinni przygotować ok. 60 EUR

Cena – 850 zł – dla 30 osób

 Download this file (WARUNKI UCZESTNICTWA.pdf)  WARUNKI UCZESTNICTWA.pdf

 

Biuro Podróży Akm

Stanisław i Maciej Kasprzak Sp.J.
Plac Św. Sebastiana 28-30/1, Opole

NEWSLETTER