BERLIN 2 DNI

BERLIN

berlin2Dzień pierwszy :

Wyjazd o godzinie 8.00. Około godz 13.00 przyjazd do Berlina. W Berlinie zwiedzimy Alexanderplatz ze słynną wieżą telewizyjną, Berliner Dom – katedrę z sarkofagami władców pruskich, Pergamon – słynne muzeum posiadające wspaniałe zbiory zgromadzone przez archeologów niemieckich w XIX i XX wieku. Do najsłynniejszych zabytków tego muzeum należą Ołtarz Pergamoński, zdumiewający monument pochodzący z 164 roku p.n.e, rekonstrukcja bramy targowej z Miletu, brama boginii Isztar, sala tronowa Nabuchodonozora. W Pergamonie można zobaczyć również tabliczki gliniane Sumerów, sztukę islamską oraz eksponaty kultury perskiej. Po wizycie w muzeum przespacerujemy się aleją Unter den Linden aż do Bramy Brandenburskiej, a następnie zwiedzimy Reichstag. Po południu przejedziemy na kolację i nocleg.

Dzień drugi :

po śniadaniu przejedziemy do Berlina by zwiedzić Muzeum Check Point Charlie , następnie przejedziemy do reprezentacyjnej dzielnicy Berlina gdzie zwiedzimy kościół Wilhem-Kaiser oraz miejsce powieści „Dzieci z dworca ZOO„. Następnie czas wolny. Wieczorem wyjazd w drogę powrotną do kraju.

ŚWIADCZENIA:

    zwiedzanie z pilotem według załączonego programu,

    przejazd autokarem turystycznym,

    ubezpieczenie OC B.P. AKM

    nocleg w obiekcie turystycznym

    śniadanie i obiadokolacja

    ubezpieczenie NNW+KL

INFORMACJE DODATKOWE:

Cena nie obejmuje płatnych wstępów do zwiedzanych obiektów . Zastrzegamy sobie prawo do zmiany kolejności zwiedzania, a także w przypadku okoliczności losowych rezygnacji z wybranych punktów programu. Szczegóły programu wycieczki ustala pilot w porozumieniu z opiekunami grupy. Proponowany program jest programem ramowym. Istnieje możliwość zmiany istniejącego programu jak i rodzaju świadczeń. Bilety około 14 euro

Życzymy miłej podróży !

Cena : 420 zł dla 40 osób

 

 Download this file (WARUNKI UCZESTNICTWA.pdf)  WARUNKI UCZESTNICTWA.pdf

Biuro Podróży Akm

Stanisław i Maciej Kasprzak Sp.J.
Plac Św. Sebastiana 28-30/1, Opole

NEWSLETTER